• Propozycje urzędu
  • Informacje ogólne

Urząd Miasta rozpoczyna program skierowany do rzemieślników w Jastrzębiu-Zdroju.

(2019-10-09)
 

Głównym celem projektu jest promocja i ochrona cenionych i poszukiwanych specjalności rzemieślniczych oraz rozpropagowanie szkolnictwa zawodowego jako atrakcyjnej i przyszłościowej alternatywy dla szkolnictwa ogólnokształcącego.

Zamierzeniem realizowanych działań jest wzrost zainteresowania jastrzębian produktami i usługami warsztatów i zakładów rzemieślniczych, zahamowanie wypierania tego sektora z życia gospodarczego miasta oraz przedstawienie środowisk rzemieślników jako prężnie działających przedsiębiorców, tworzących gospodarkę Jastrzębia-Zdroju.

Pierwszym etapem projektu będzie stworzenie i udostępnienie na portalu miasta interaktywnej mapy jastrzębskich zakładów i warsztatów rzemieślniczych. Stąd zapraszamy wszystkich chętnych rzemieślników, rękodzielników, czeladników i mistrzów działających na terenie Jastrzębia-Zdroju do przesyłania zgłoszeń swoich zakładów. Zgłoszenie wraz z danymi, które powinny znaleźć się w bazie, należy przesłać drogą mailową na adres: inwestor@um.jastrzebie.pl

Więcej informacji i zgłoszenia: Urząd Miasta Jastrzębie-Zdrój, Wydział Strategii, Rozwoju i Obsługi Inwestora, p. 102 A, tel. 32 47 85 181, adres mailowy: inwestor@um.jastrzebie.pl.

https://www.jastrzebie.pl/strefa-mieszkanca/aktualnosci/aktualnosc/jastrzebie-zdroj-wspiera-rzemieslnikow/

Drukuj Zapisz jako pdf Odwiedziny: 761090

Obsługa i nadzór techniczny: IntraCOM.pl