• Propozycje urzędu
  • Informacje ogólne

TARGI PRACY ON-LINE NA POGRANICZU POLSKI, CZECH I NIEMIEC- 5.09.2019

(2019-08-30)

Partnerstwo transgraniczne EURES-TriRegio zaprasza na międzynarodowe targi pracy on-line pn. „Nasz region przekracza granice – praca w Saksonii, na Dolnym Śląsku i Północnych Czechach”, które odbędą się 5 września br. na portalu  www.europeanjobdays.eu w godz. od 10:00 do 15:00. Wydarzenie jest organizowane przy wsparciu Komisji Europejskiej.

                Dzięki udziałowi w targach polscy pracodawcy mają możliwość zaprezentowania swojej firmy oraz rozpowszechnienia informacji o aktualnych ofertach pracy, a tym samym zwiększenia szansy na pozyskanie kandydatów do pracy, nie tylko z Polski, ale również z innych krajów.

                Osoby poszukujące pracy nie wychodząc z domu mogą zarejestrować swoje konto wraz z CV, przeglądać profile firm, sprawdzać oferowane warunki pracy i płacy oraz wysyłać aplikacje na wybrane oferty.

                Platforma jest już dostępna dla pracodawców, instytucji i osób poszukujących pracy. Podczas targów uruchomiony zostanie dodatkowo Live-Chat, dzięki któremu będzie możliwość zadawania on-line pytań doradcom EURES z urzędów pracy regionu przygranicznego Polski, Czech i Niemiec.

 

                 

Drukuj Zapisz jako pdf Odwiedziny: 949481

Obsługa i nadzór techniczny: IntraCOM.pl